• slider

  Ofrojme sherbimin me te mire ne treg per Biznesin tuaj

  Behuni te disponueshem online per klientet tuaj!

  SHERBIMET
 • slider

  Cmime konkuruese ne treg

  Ofrojme cmime konkuruese ne treg duke filluar nga €299

  Cmimet
 • slider

  Beni Zgjidhjen e duhur per biznesin tuaj tani!

  Mos nguroni te na kontaktoni!

  KONTAKT

RRETH NESH

Step by Step Sh.p.k është agjenci marketingu e cila u themelua në dhjetor të vitit 2016 nga një staf i kompletuar dhe me aftësi të shtrira në fusha të ndryshme të marketingut duke bashkuar eksperiencën me strategjitë dhe me idetë më inovative të momentit. Step by Step operon si brenda dhe jashtë vendit, kryesisht planet tona të marketingut janë të fokusuara online duke krijuar komunitet, audiencë dhe popullaritet rreth bisnesit tuaj me klientët potencial dhe me njerëzit e interesuar për aktivitetin tuaj. Step by Step ofron zgjidhje, asistencë, profesionalizëm dhe një gamë shërbimesh, te cilat ju rrisin dhe ju lehtësojnë biznesin tuaj.

 • Steve Jobs

  "Dizajni nuk është vetëm ajo që duket dhe se si ndihet. Dizajni është se si ai funksionon"

  Steve Jobs
 • Bill Gates

  "Në biznes, ideja e matjes së asaj që po bëni, mbledhja e matjeve që llogariten, si kënaqësia dhe performanca klientit... ju bën që të lulëzoni"

  Bill Gates

SHERBIMET QE OFROJME

Website

Objektivi jone nuk eshte te ndertojme thjesht nje faqe interneti, ne kerkojme t’ju japim ne dore mundesine per te rritur popullaritetin e biznesit tuaj dhe gjithashtu si rrjedhoje  te rrisni edhe perfitimet. Behuni te disponueshem online per klientet tuaj!

Design & Printime

Kreativiteti dhe Cilesia jane kryefjala e punes tone te cilat ofrohen me profesionalizmin e stafit tone. Ju ofrojme Design dhe Printime per produkte te ndryshme promocionale.

Mirembajtje dhe hedhje te dhenash

Nje pjese shume e rendesishme pas ndertimit te faqes web eshte mirembajtja dhe hedhja e te dhenave. Ajo ju mundeson qe faqja juaj e internetit te qendroje gjithmone ne nivele te larta dhe koherente. Ne ofrojme suportin me te mire dhe afatgjate per te patur klinetet tane me te sigurte ne treg.

Deshironi qe te kurseni kohe dhe para per biznesin tuaj?
Na Kontaktoni

CMIMET PER KRIJIM WEBSITE-SH SIPAS KERKESAVE


 • Standarte (WebFaqe Prezantimi)
 • 299
 • Hosting per 12 muaj
 • Emri domain per 12 muaj
 • Ndertimi I plote I faqes
 • 1 e-mail (psh. info@emridomain.com)
 • 1 database
 • 25gb Hapesire
 • Trafik mujor pa limit
 • Kontako
 • Mesatare (WebFaqe Prezantimi + 10 Postime ose produkte)
 • 499
 • Hosting per 12 muaj
 • Emri domain per 12 muaj
 • Ndertimi I plote I faqes
 • Mirembajtje per 12 muaj
 • 10 e-maile (psh. info@emridomain.com)
 • 3 database
 • 50gb Hapesire
 • Trafik mujor pa limit
 • Kontako
 • E AVANCUAR
 • 699
 • Hosting për 12 muaj
 • Emri domain për 12 muaj
 • Ndërtimi i faqes së plotë
 • Mirembajtje për 12 muaj
 • Hedhje te dhenash për 12 muaj
 • Siguria IT për 12 muaj
 • 30 e-maile (psh. info@emridomain.com)
 • 5 databaze
 • 100gb Hapesire
 • Trafik mujor pa limit
 • Kontako
 • client
 • client
 • client
 • client
 • client
 • client

BLOG


NA KONTAKTONI


+355 69 655 3333
“Rruga e Kavajës, Tiranë 1001, Albania, Mbrapa Poliklinikes Nr.9, Vila III kateshe,kati i III-te”

Dergoni nje mesazh ne posten tone elektronike